“Hayatın Anlamı Kitap Projesi’nden”muhteşem sezon finali

Ürgüp Kaymakamlığı tarafından yürütülen Hayatın Anlamı Kitap projesinin 2021-2022 sezonu kapanış töreni Saruhan Kervansaray’da yapıldı. Nevşehir Valisi Sayın İnci Sezer Becel, Ürgüp Kaymakamı Sayın Mehmet Maraşlı, Proje koordinatörü Sayın Arzu Maraşlı, Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Hasan Ali Karasar, Nevşehir Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu, Jandarma Alay Komutanı Murat Yakın, Türofed Başkan Yard. Sayın Yakup Dinler, Ak Parti İlçe Başkanı Oğuz Kahraman, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Ürgüplü turizmciler ve hayırseverler, öğretmenler ve öğrenciler ile proje paydaşlarının katıldığı tören; saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Sayın Arzu Maraşlı’nın kapanış konuşması ve projenin beş yılının değerlendirmesini içeren sinevizyon gösterisi ile devam etti.
Kaymakamımız Mehmet MARAŞLI konuşmasında; Hayatın Anlamı Kitap projesiyle gelecek nesillerimizin kitap okuma alışkanlığı olan, hayatın her alanında başarı sağlayan birey olacaklarını belirtti.
Valimiz Sayın İnci Sezer Becel konuşmasında; Başarılı projenin heryere örnek olması gerektiğini, sadece bir okuma projesi değil öğrencileri her yönden hayata bakış açısını değiştiren ve geliştiren bir proje olduğundan bahsetti.
En çok kitap okuyan öğrencilerin ödüllendirildiği tören proje paydaşlarına plaket takdimi ile sonlandı. Bu keyifli ve güzel etkinlikte arp virtüözü Sayın Çağatay Akyol ile keman sanatçısı Sayın Hande Gürsel eserleriyle misafirlere unutulmaz anlar yaşattılar. Hayatın Anlamı Kitap proje ailesi olarak projemize destek olan bütün paydaşlarımıza çok teşekkür ederiz.