Nevşehir Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ, Hayatın Anlamı Kitap, Kariyer Günleri kapsamında Ürgüplülerle bir araya geldi

Nevşehir Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ, Hayatın Anlamı Kitap, Kariyer Günleri kapsamında Ürgüplülerle bir araya geldi

Kaymakamlığımızca gerçekleştirilerek ilçe halkımız ve eğitim camiamız tarafından büyük bir heyecan ve destekle devam ettirilen ‘’Hayatın Anlamı Kitap’’ Projesi kapsamında yapılan ‘’Kariyer Günleri’nin’’Kasım ayı konuğu Nevşehir Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ oldu.

Sayın valimiz katılımcılarla yapmış olduğu söyleşide, Valilik mesleği ile ilgili mesleki bilgi birikim ve tecrübelerini izleyicilerle paylaşarak ‘’Hayatın Anlamı Kitap’’ projesine destek verdi.

Her biri konusunun uzmanı şahsiyetlerin katılımları ile yapılan ‘Kariyer Günleri’’ etkinliğimiz, katılımcılarımızın mesleki ve profesyonel ilgi alanlarındaki deneyimlerini konuklarla birebir yüz yüze paylaşmayı ve konuklarla katılımcılar arasında kurulan bağın güçlendirilmesini amaçlıyor.

Nevşehir’de gerçekleştirilen farkındalık kampanyaları ve sosyal projelere verdiği önemle tanınan Sayın Valimiz İlhami AKTAŞ’ın konuk olduğu Programa; Kaymakamımız sayın Mehmet MARAŞLI, Proje Koordinatörü Hanımefendi Sayın Arzu GÜLERYÜZ MARAŞLI, Kurum Müdürleri, Öğretmen, Öğrenci ve Vatandaşlarımız katıldılar.

 

previous arrow
next arrow
Slider